Close
Logo

Wie Zijn Wij?

Cubanfoodla - Deze Populaire Wijn Ratings En Reviews, Het Idee Van Unieke Recepten, Informatie Over De Combinaties Van Berichtgeving En Handige Gidsen.

Evenementen

De jaarlijkse veiling Napa Valley haalt $ 14,3 miljoen op voor onderwijs voor kinderen

Veiling Napa Valley , het jaarlijkse fondsenwervingsevenement dat wordt gehouden in Meadowood in St. Helena, Californië, met stomende temperaturen, het koken van chef-kok Francis Mallmann op open vuur en de aanstekelijke muziek van de 30-koppige Cubaanse band Los Van Van. Maar dat is niet alles. Model en actrice Kate Upton was ook aanwezig en creëerde veel eigen warmte, vooral op de dansvloer.

Ere-veilingvoorzitter Agustin F. Huneeus voldeed aan zijn tweeledige doelen: geld inzamelen voor lokaal onderwijs en gezondheidszaken voor de gemeenschap, en een gedenkwaardig feest organiseren. In totaal bracht de veiling van dit jaar $ 14,3 miljoen op.

Upton was er ter ondersteuning van Tusk Estates en zijn lot in combinatie met Amuse Bouche Winery ​Hun 'True Warriors of Wine'-bijdrage bestond uit een met juwelen ingelegde Golden State Warriors NBA-kampioenschapsring, samen met een methuselah en zes magnums van Center Bank, een unieke Cabernet Sauvignon-Cabernet Franc-Merlot-blend gemaakt door Philippe Melka en Heidi Barrett ​Alsof dat nog niet genoeg was, zat er ook een jeroboam van Golden State Warriors-wijn, ondertekend door alle spelers, in de mix, net als een magnum van elk van de inaugurele jaargangen van Amuse Bouche en Tusk Estates.

Het pakket werd afgerond met een VIP-ervaring op het veld bij een thuiswedstrijd in 2017 en gesigneerde truien van elk van de starters van het team. Het lot bracht $ 520.000 op en werd later gecompenseerd voor een totaalbedrag van $ 1,04 miljoen.

Het 'Warriors' -pakket trok slechts iets minder dan het beste van de dag - een kans om met Staglin Family Vineyard , compleet met privékok en safarigids. De reis werd verkocht voor $ 700.000, maar werd uitgebreid met een ander stel, waardoor het totaal op $ 1,05 miljoen kwam.

'50 jaar, 50 gasten, 50 flessen', waaronder een premie van 50 zeldzame flessen van Robert Mondavi Winery en diner voor 50 bij De Franse was , haalde $ 520.000 op. Voor de wijnmakerij was het een kans om na te denken over hun 50-jarig jubileum en het glas te heffen op Margrit Mondavi, die aanwezig was.

Andere veilingkavels met hoge trekkingen waren inclusief een buy-in-diner bij Opus One , vijf flessen van 3 liter Harlan Estate , een sieraden- en wijnpakket van Vogelverschrikker wijn , en feest voor 20 gehost door Quintessa met zeldzame flessen en meer, waarvan de laatste $ 680.000 opleverde.

Het Fund-a-Need-evenement van de avond, waarbij geld werd ingezameld voor de gezondheid en het welzijn van kinderen, haalde $ 2,1 miljoen op uit een kamer met genereuze bieders, waaronder $ 500.000 van Jackson Family Wines ' eigenaar Barbara Bank.

Top live veilingkavels

  • 'Fund-a-Need', $ 2,1 miljoen van 100 peddelhouders
  • 'Into Africa, Incomparably' geschonken door Staglin Family Vineyards, $ 1,05 miljoen
  • 'True Warriors of Wine' geschonken door Amuse Bouche / Tusk Estates, $ 1,04 miljoen
  • 'The Quintessential Vintner Experience' geschonken door Quintessa, $ 680.000
  • 'A Night Full of Stars', een lot waar je een plekje kunt kopen, geschonken door Opus One, $ 660.000
  • '50 jaar, 50 gasten, 50 flessen' geschonken door Robert Mondavi Winery, $ 520.000
  • 'Etched Into the Hillside' geschonken door Harlan Estate, $ 500.000
  • 'Luminosity' geschonken door Scarecrow Wine, $ 440.000
  • 'The Grand Heist' geschonken door Blackbird Vineyards en Bvlgari, $ 360.000
  • 'Kamers met uitzicht' geschonken door Antica Napa Valley - Antinori Family Wine Estate, $ 320.000

Top Barrel Veel

  • Melka-wijnen, $ 62.100
  • Shafer Vineyards, $ 60.050
  • Vice Versa, $ 54.800
  • De mascotte, $ 47.750
  • Kardinaal, $ 42.050
  • Continuum Estate, $ 37.450
  • Stephens Estate, $ 37.250
  • Paul Hobbs, $ 36.700
  • Chappellet-wijngaard, $ 36.400
  • Arkenstone-wijngaarden, $ 35.800

Top e-veilingkavels

  • Grgich Hills Estate, $ 17.550
  • Sherwin Family Vineyards, $ 11.550
  • HALL-wijnen, $ 10.000
  • Cliff Lede Vineyards, $ 8.050
  • Napa Valley Vintners en Riedel, $ 8.050
  • Kapcsandy Family Winery, $ 7.600
  • Beringer-wijngaarden, $ 7.050
  • Clif Family Winery, $ 6.050
  • Levy & McClellan, $ 6.050
  • Wijngaarden Wellness, $ 6.000