Close
Logo

Wie Zijn Wij?

Cubanfoodla - Deze Populaire Wijn Ratings En Reviews, Het Idee Van Unieke Recepten, Informatie Over De Combinaties Van Berichtgeving En Handige Gidsen.

Wijn Nieuws,

Destin Charity Wine Auction helpt kinderen; Happy Hour To-Go; en wat is de juiste hoeveelheid alcohol?

Vorige week, Wine & Food Festival in South Walton Beaches sloot een spannend en recordbrekend vierdaags evenement af vol wijnproeverijen, seminars over champagne en sterke drank en livemuziek. Meer dan 4.000 mensen woonden de festiviteiten in Grand Boulevard bij Sandestin , gelegen in het noordwesten van Florida, langs de bekroonde stranden van South Walton.

Het festival is een inzamelingsactie voor Destin Charity Wine Auction Foundation. Het recordwinnende bod van de veiling was het Magnum Force-kavel - een groep van 50 magnums gesigneerd door DCWAF-wijnboeren, die voor $ 55.000 werden verkocht. In het noordwesten van Florida werd in totaal $ 2,65 miljoen opgehaald voor kinderen in nood.

Wijnliefhebber

Marina Vataj van wijnliefhebber (links), Cristina Mariani-May van Banfi Vintners

Op het festival, Wijnliefhebber De eigen Marina Vataj en Jay Spaleta hebben DCWAF's ere-wijnboer en internationale erevintner-prijzen uitgereikt. Destin is het belangrijkste liefdadigheidsinzamelingsevenement in Noordwest-Florida geworden en behoort de afgelopen vier jaar tot de tien best scorende liefdadigheidsveilingen van het land. Ook populair waren een paar resortvakanties: een naar Little Palm Island voor twee stellen ($ 56.000) en een andere voor een Afrikaanse safari en wijnervaring ($ 54.000), geschonken door de Betz Family Winery in Washington. Een bourbon-blending-ervaring met Angel's Envy werd twee keer verkocht voor $ 50.000 per stuk. Het evenement van volgend jaar is in het weekend van 28-30 april.

Home Tippling Tips de schaal

Steeds meer Amerikanen kiezen ervoor om af te zien van uitgaan in het voordeel van het drinken van wijn in het comfort van hun eigen huis, blijkt uit een onderzoek van Wine App Vivino

Volgens de bevindingen van het bedrijf drinkt 47% van de millennials en 61% van de generatie X-ers en babyboomers liever thuis wijn dan op sociale bijeenkomsten, restaurants of wijnmakerijen. Millennials worden gezien als een prijsbewuste generatie en 59% zegt dat kosten de belangrijkste factor zijn in wat en waar ze kunnen drinken. Dit is slecht nieuws voor lokale locaties: slechts 3% van de ondervraagden koos bars uit als hun favoriete drinkgelegenheden.

Hoeveel alcohol is de juiste hoeveelheid alcohol?

Het wordt algemeen opgemerkt dat een gezonde levensstijl dagelijks één of twee drankjes kan (of zou moeten) bevatten. Maar hoeveel alcohol is een 'standaard' drankje? In de VS zegt het National Institute of Alcohol Abuse and Alcoholism dat 12 ons bier (ongeveer 5% alcohol), 5 ons wijn (ongeveer 12% alcohol) of 1 ½ ons 80-proof gedistilleerde drank standaard zijn. Ze bevatten allemaal 14 gram pure alcohol (ethanol).

Maar dat aantal geldt niet overal. Het Australische ministerie van Volksgezondheid somt één standaarddrankje op van iets minder dan een Amerikaanse portie (iets minder dan 10 ons bier of 1 ons gedistilleerde drank), terwijl het Chinese Beijing Technology Supervision Bureau een standaarddrank vaststelt van maar liefst één liter (ongeveer 34 ons) bier, bijna driemaal zoveel als in de VS. Klik hier om uw geboorteland te vergelijken met de alcoholnormen van andere landen.

James Beard Award-winnaars

De winnaars van de James Beard Foundation Award werden op 2 mei bekendgemaakt in de Lyric Opera of Chicago. Als illustratie van een groeiende verschuiving ten opzichte van voorgaande jaren, gingen de topprijzen in 2016 vooral naar vrouwelijke chef-koks. Gefeliciteerd met uitstekende chef-kok Suzanne Goin ( Lucca in Los Angeles), uitstekende banketbakker Dahlia Narvaez ( Osteria Mozza in Los Angeles) en Rising Star Chef Daniela Soto-Innes ( Cosme in New York City). Gina Gallo werd opgenomen in de Who’s Who of Food & Beverage in America van de Foundation. Andere topprijzen gingen naar Lijnt (Chicago) voor Outstanding Restaurant, Ken Friendman ( Het gevlekte varken De Breslin , en Tosca Cafe in New York) voor Outstanding Restaurateur, en Shaya (New Orleans) voor het beste nieuwe restaurant.

Bezoek www.jamesbeard.org voor een volledige lijst van de winnaars van dit jaar.

Ondertussen in de handel

Champagne Pommery zet Engeland in het oog

Champagne Pommery is het tweede Champagnehuis geworden dat een sprong over het Kanaal naar Engeland maakte, in samenwerking met Hampshire wijnproducent Hattingley Valley ​Pommery's chef de cave, Theirry Gasco, zal de druiven van Hattingley's wijnmaker Emma Rice selecteren en mengen.

Pommery is van plan in 2019 zijn eerste Engelse mousserende wijn uit te brengen. Het heeft ook de mogelijkheid opengelaten om eigen wijngaarden aan te planten in het VK, en zegt dat het zich inzet voor een langetermijninvestering in Engelse bubbels.

Het is niet bekend onder welke naam de eerste release van deze internationale koppeling verkocht zal worden. Maar gezien de bijna identieke kalkbodems en aanzienlijk goedkopere grond, zal Pommery zeker niet de laatste Franse producent zijn die investeert in hun buur in het noorden.

Anti-Dam-demonstranten verzamelen zich in de Douro

Demonstranten hebben een oproep gedaan tot steun om te voorkomen dat er een dam wordt gebouwd in een van 's werelds meest historische wijnregio's, de Douro-vallei. Het project van 162,3 miljoen (euro), dat wordt gebouwd op een UNESCO-werelderfgoedlocatie, nadert zijn voltooiing. Tegenstanders zeggen dat het een 'verwoestende en onomkeerbare' impact zal hebben op het landschap van de Alto Douro Vinhateiro. Een serie van YouTube-filmpjes , geproduceerd door filmregisseur Jorge Pelicano, beschrijft de impact van de dam en er zijn meer dan 16.000 brieven naar UNESCO gestuurd.

California Grape Stats tonen een lichte achteruitgang

Het rapport over het druivenareaal voor Californië uit 2015 is vrijgegeven door de National Agricultural Statistics Service van de USDA, California Field Office. Het wijndruivenareaal daalde met iets meer dan 1% tot 608.000 acres, waarvan 560.000 met en 48.000 niet-dragende hectares. Pinot Noir liep voor Merlot in de toonaangevende wijnsoorten. Chardonnay blijft nummer één, gevolgd door Cabernet Sauvignon, Zinfandel, Pinot Noir en Merlot.

Ter plaatsen

Hier zijn enkele aankomende wijnevenementen die waarschijnlijk van tevoren uitverkocht zijn, dus wees snel!

Lexus Gran Fondo , 27-30 mei. Dit culinaire en fietsevenement is een primeur voor Lexus en brengt uitdagende fietstochten, samengestelde bezoeken aan lokale boerderijen en bijzondere eet- en wijnevenementen samen. Ritten verkennen het pittoreske Cape Cod, terwijl diners plaatsvinden in Boston.

32e jaarlijkse Winesong , 10 september. Er zijn nu kaartjes te koop voor het 32e jaarlijkse Winesong-evenement, geproduceerd door de Mendocino Coast Hospital Foundation in de Mendocino Coast Botanical Gardens.